zubbaba

zubbaba
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

79 46% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 25 Sep 2023
"imaxte izledim. görüntü kalitesi, çekimler efsane. konusuda eh işte bir film olmuş"
72 19% After Earth (2013) - Rated 25 Sep 2023
"Çok detaya inmeden keyfine izlenecek film olmuş."
72 19% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Jan 2019
"Bu kadar abartılacak ne var bunda. Muhabbet çok iyiymiş. Pehh"
84 72% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 19 Jan 2019
84 72% Champions (2018) - Rated 16 Jan 2019
"?zle izlettir"
79 46% Léon: The Professional (1994) - Rated 16 Jan 2019
69 11% Papillon (2018) - Rated 07 Dec 2018
80 52% The Dictator (2012) - Rated 07 Dec 2018
75 29% Secret Superstar (2017) - Rated 07 Dec 2018
65 7% Exam (2009) - Rated 07 Dec 2018
"sonu az çok belli olan eh işte bir film"