ZeDude

zedude
Film Freak - 797 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2014
Location: Netherlands

more Recent Ratings

60 14% The Brothers Grimsby (2016) - Rated 20 Mar 2018
80 74% Black Panther (2018) - Rated 20 Mar 2018
70 41% The Foreigner (2017) - Rated 20 Mar 2018
80 74% The Cloverfield Paradox (2018) - Rated 20 Mar 2018
80 74% Concussion (2015) - Rated 20 Mar 2018
70 41% The Boss Baby (2017) - Rated 20 Mar 2018
70 41% Bastille Day (2016) - Rated 20 Mar 2018
80 74% Bright (2017) - Rated 20 Mar 2018
70 41% The Night Before (2015) - Rated 20 Mar 2018
70 41% Cars 3 (2017) - Rated 20 Mar 2018