Zainou
Bio: Clara | Amateur Animator | Anime Blogger | Pretentious Podcaster | Connoisseur of Cute | Stupendous Sakuga Specialist | Mascot Maniac
Recent Ratings
Check out Zainou's...
75 70% | I Lost My Body (2019) - Rated 19 Apr 2021 |
80 79% | Häxan: Witchcraft Through the Ages (1922) - Rated 19 Apr 2021 |
75 70% | From Up on Poppy Hill (2011) - Rated 19 Apr 2021 |
85 87% | Zodiac (2007) - Rated 19 Apr 2021 |
70 59% | Raggedy Ann & Andy: A Musical Adventure (1977) - Rated 19 Apr 2021 |
80 79% | Lolita (1962) - Rated 19 Apr 2021 |
60 41% | The Usual Suspects (1995) - Rated 19 Apr 2021 |
65 49% | Phineas and Ferb: Candace Against the Universe (2020) - Rated 19 Apr 2021 |
75 70% | Christopher Robin (2018) - Rated 19 Apr 2021 |
80 79% | Kanashimi no Beradona (1973) - Rated 19 Apr 2021 |