zahmetemre
Recent Ratings
Check out zahmetemre's...
75 59% | Triangle of Sadness (2022) - Rated 04 Jan 2023 |
90 96% | The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 04 Jan 2023 |
81 84% | Aftersun (2022) - Rated 04 Jan 2023 |
71 41% | Decision to Leave (2022) - Rated 04 Jan 2023 |
68 33% | Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 04 Jan 2023 |
74 53% | Alice in den Städten (1974) - Rated 04 Jan 2023 |
76 64% | All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 04 Jan 2023 |
75 59% | Can You Ever Forgive Me? (2018) - Rated 24 Nov 2022 |
50 15% | In Time (2011) - Rated 24 Nov 2022 |
76 64% | Gise Memuru (2010) - Rated 24 Nov 2022 |