zafer48

zafer48
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2017
Location: Turkey
Bio: I like cinema. That should be enough.

more Recent Ratings

95 89% The Big Sick (2017) - Rated 06 Jan 2019
90 73% Love, Simon (2018) - Rated 05 Jan 2019
75 25% Malcolm X (1992) - Rated 01 Jan 2019
95 89% Winter Sleep (2014) - Rated 24 Dec 2018
100 98% Ahlat Agaci (2018) - Rated 24 Dec 2018
90 73% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 24 Dec 2018
90 73% You've Got Mail (1998) - Rated 24 Jun 2018
88 62% They Live (1988) - Rated 09 Apr 2018
95 89% Penny Dreadful (2014) - Rated 29 Jul 2017
70 18% Deep Impact (1998) - Rated 14 Jul 2017