yukselsardag

yukselsardag
Film Freak - 847 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out yukselsardag's...

73 46% En man som heter Ove (2015) - Rated 28 Mar 2023
75 54% The Whale (2022) - Rated 16 Mar 2023
77 62% Sick of Myself (2022) - Rated 16 Mar 2023
88 90% A Short Film About Love (1988) - Rated 16 Mar 2023
73 46% The Pale Blue Eye (2022) - Rated 16 Mar 2023
73 46% White Noise (2022) - Rated 16 Mar 2023
69 28% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 16 Mar 2023
75 54% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 16 Mar 2023
82 80% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 16 Mar 2023
78 66% Anna Karenina (2012) - Rated 16 Mar 2023