yildiztaas

yildiztaas
Movie Buff - 481 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2012
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out yildiztaas's...

82 67% The Hangover Part III (2013) - Rated 11 Jun 2013
87 90% Agora (2009) - Rated 11 Jun 2013
73 17% Dennis the Menace (1993) - Rated 11 Jun 2013
80 56% Devil (2010) - Rated 11 Jun 2013
83 74% Underworld (2003) - Rated 11 Jun 2013
80 56% Underworld: Evolution (2006) - Rated 11 Jun 2013
77 38% Mahler on the Couch (2010) - Rated 06 Apr 2013
87 90% Sophie Scholl: The Final Days (2005) - Rated 11 Feb 2013
86 88% The Lives of Others (2006) - Rated 01 Feb 2013
70 10% The Shining (1980) - Rated 29 Jan 2013