yevanshu

yevanshu
Movie Buff - 408 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2022
Location: New Delhi, Delhi, India

more Recent Ratings

Check out yevanshu's...

90 69% Invincible (2021) - Rated 31 Jan 2022
85 63% The Boys (2019) - Rated 31 Jan 2022
100 91% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 31 Jan 2022
100 91% Barry (2018) - Rated 31 Jan 2022
80 53% Jurassic Park (1993) - Rated 31 Jan 2022
100 91% Requiem for the American Dream (2015) - Rated 31 Jan 2022
0% A View to a Kill (1985) - Rated 31 Jan 2022
10 2% Octopussy (1983) - Rated 31 Jan 2022
10 2% The Man with the Golden Gun (1974) - Rated 31 Jan 2022
55 20% Moonraker (1979) - Rated 31 Jan 2022