yecayir
Bio: Doctor
Recent Ratings
Check out yecayir's...
83 61% | Ayla (2017) - Rated 13 Nov 2017 |
92 93% | Contratiempo (2016) - Rated 13 Nov 2017 |
90 87% | Dag 2 (2016) - Rated 14 Dec 2016 |
96 98% | Doctor Strange (2016) - Rated 08 Nov 2016 |
87 78% | Interstellar (2014) - Rated 13 Aug 2015 |
86 74% | Transformers (2007) - Rated 13 Aug 2015 |
79 39% | Olympus Has Fallen (2013) - Rated 13 Aug 2015 |
83 61% | What Women Want (2000) - Rated 13 Aug 2015 |
81 52% | Kapicilar krali (1976) - Rated 13 Aug 2015 |
64 11% | Hero (2002) - Rated 13 Aug 2015 |