Yax

yax
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2017
Location: Slovenia

more Recent Ratings

95 80% The Eight Mountains (2022) - Rated 27 Nov 2022
93 51% Triangle of Sadness (2022) - Rated 27 Nov 2022
37 7% Galveston (2018) - Rated 25 Aug 2019
50 10% Ma (2019) - Rated 25 Aug 2019
93 51% Rush (2013) - Rated 06 Jan 2018
90 40% Hunger (2008) - Rated 03 Dec 2017
93 51% Magical Girl (2014) - Rated 16 Nov 2017
80 24% Interstellar (2014) - Rated 16 Nov 2017
15 1% La La Land (2016) - Rated 11 Nov 2017
94 63% The Lost Weekend (1945) - Rated 11 Nov 2017