yasar
Bio: Just a Man
Recent Ratings
Check out yasar's...
99 92% | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Rated 27 May 2018 |
75 36% | Punch-Drunk Love (2002) - Rated 27 May 2018 |
75 36% | Jackie (2016) - Rated 04 Feb 2017 |
55 7% | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 04 Feb 2017 |
45 3% | The Bank Job (2008) - Rated 04 Feb 2017 |
15 1% | X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 04 Feb 2017 |
88 76% | Chinatown (1974) - Rated 04 Feb 2017 |
75 36% | The Station Agent (2003) - Rated 04 Feb 2017 |
82 61% | Manchester by the Sea (2016) - Rated 04 Feb 2017 |
80 53% | Black Cat, White Cat (1998) - Rated 25 Jan 2017 |