xtremeci

xtremeci
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2006
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out xtremeci's...

91 80% War (2007) - Rated 29 Jan 2008
"Really enjoyfull"
76 36% Hostel (2005) - Rated 21 Sep 2007
"A really bloody movie, intresting storry. if you like bloody thrillers you will like this one."
40 4% The Fog (2005) - Rated 21 Sep 2007
"i love horror movies but this one isnt worth to watch."
79 44% Click (2006) - Rated 21 Sep 2007
"An intresting fantastic comedy."
45 10% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 21 Sep 2007
"Not worth to watch."
40 4% Silent Hill (2006) - Rated 21 Sep 2007
"you won t miss anything if you don t watch this one"
89 71% The Da Vinci Code (2006) - Rated 21 Sep 2007
"i liked this one, the really famous story was filmed really nice."
87 63% The Descent (2005) - Rated 21 Sep 2007
"A really nice thriller which should been watched."
60 20% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 21 Sep 2007
"there are really better exorcism movies than this."
70 26% Saw II (2005) - Rated 21 Sep 2007
"if you watched the first of this serie you won t be satishfied with this part."