wraith

wraith
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2007
Location: Birmingham, UK

more Recent Ratings

94 92% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 12 Sep 2007
91 91% Grindhouse (2007) - Rated 12 Sep 2007
97 95% Equilibrium (2002) - Rated 12 Sep 2007
76 59% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 12 Sep 2007
84 75% Hellboy (2004) - Rated 12 Sep 2007
73 50% Big Daddy (1999) - Rated 12 Sep 2007
83 74% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 12 Sep 2007
96 94% Team America: World Police (2004) - Rated 12 Sep 2007
67 36% I, Robot (2004) - Rated 12 Sep 2007
75 55% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 12 Sep 2007