Wolfie

wolfie
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2021
Location: Vatra Dornei, Suceava, Romania

more Recent Ratings

100 87% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 17 Aug 2021
75 33% Django Unchained (2012) - Rated 17 Aug 2021
82 51% Alien (1979) - Rated 17 Aug 2021
70 19% Cinema Paradiso (1988) - Rated 17 Aug 2021
80 43% Casablanca (1942) - Rated 17 Aug 2021
20 2% Gladiator (2000) - Rated 17 Aug 2021
70 19% Interstellar (2014) - Rated 17 Aug 2021
100 87% Seven Samurai (1954) - Rated 17 Aug 2021
90 63% Goodfellas (1990) - Rated 17 Aug 2021
90 63% Fight Club (1999) - Rated 17 Aug 2021