wintermute
Recent Ratings
Check out wintermute's...
75 60% | The Indian in the Cupboard (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
60 30% | The Ringer (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
75 60% | The Producers (2005) - Rated 14 Aug 2007
"A bankrupt sleazy Boradway producer, and squirlly accountant come to realize a properly insured Broadway flop, can be a windfall. They're only problem came when their flop was a hit."
|
10 5% | White Chicks (2004) - Rated 14 Aug 2007 |
60 30% | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Aug 2007 |
75 60% | The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
75 60% | House of Flying Daggers (2004) - Rated 14 Aug 2007 |
85 90% | Femme Fatale (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Predictable erotic thriller, untill act III... then woah, when did this awesome movie start?!"
|
20 15% | Daredevil (2003) - Rated 14 Aug 2007 |
85 90% | Analyze This (1999) - Rated 14 Aug 2007 |