windowlicker

windowlicker
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 14 Jul 2006
Location: USA

more Recent Ratings

Check out windowlicker's...

85 58% The Longest Yard (2005) - Rated 14 Aug 2007
45 12% Four Brothers (2005) - Rated 14 Aug 2007
"terribly weak plot, but saved slightly by a few witty one liners"
40 4% Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 58% The Truman Show (1998) - Rated 14 Aug 2007
85 58% Trainspotting (1996) - Rated 14 Aug 2007
79 37% Meet the Fockers (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 79% The Incredibles (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 25% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 91% Garden State (2004) - Rated 14 Aug 2007
95 91% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Aug 2007