VLH243
Recent Ratings
Check out VLH243's...
50 25% | Sideways (2004) - Rated 11 May 2007
"Why did everyone love this movie so much, none of the characters had any redeeming qualities."
|
80 55% | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 11 May 2007
"Can't remember much about this movie, except that I do remember laughing and enjoying it more than I thought I would."
|
60 35% | The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - Rated 11 May 2007
"Everyone thought this movie was so good, but I don't why, especially if you read the book. Stick to the book."
|
90 70% | Animal House (1978) - Rated 11 May 2007 |
100 90% | School of Rock (2003) - Rated 11 May 2007
"Love this movie!"
|
0 10% | I Heart Huckabees (2004) - Rated 11 May 2007 |
75 45% | Singin' in the Rain (1952) - Rated 11 May 2007
"Eh, cute enough, but my friend definitely hyped it up more than she should have."
|
100 90% | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 11 May 2007
"Aww, how can you hate on a Christmas classic? I'll give it a perfect score for no other reason than the fact that I watched it approximately 17 billion times every holiday season."
|
0 10% | The Longest Yard (2005) - Rated 11 May 2007
"Two hours of my life I'll never get back."
|
90 70% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 11 May 2007 |