VJ2016

vj2016
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2016
Location: Netherlands

more Recent Ratings

100 91% The Sopranos (1999) - Rated 24 Jan 2024
94 24% Hugo (2011) - Rated 26 Aug 2017
1% Monsters, Inc. (2001) - Rated 20 May 2017
1% Mr. Popper's Penguins (2011) - Rated 20 May 2017
100 91% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 05 Jan 2017
91 19% Midden in De Winternacht (2013) - Rated 05 Jan 2017
99 78% The Red Turtle (2016) - Rated 05 Jan 2017
96 41% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 05 Jan 2017
98 66% Penguins of Madagascar (2014) - Rated 05 Jan 2017
80 6% The Incredibles (2004) - Rated 31 Dec 2016