Vintage

vintage
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2024
Location: Calif., USA

more Recent Ratings

100 71% Andrei Rublev (1966) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Tokyo Story (1953) - Rated 25 Mar 2024
100 71% The Color of Pomegranates (1969) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 25 Mar 2024
100 71% La Notte (1961) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Damnation (1988) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Sátántangó (1994) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Pickpocket (1959) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Woman in the Dunes (1964) - Rated 25 Mar 2024
100 71% Stalker (1979) - Rated 25 Mar 2024