vegti
Recent Ratings
Check out vegti's...
83 95% | Aliens (1986) - Rated 13 Nov 2015 |
70 79% | The Terminator (1984) - Rated 13 Nov 2015 |
31 11% | Gattaca (1997) - Rated 12 Nov 2015 |
31 11% | Metropolis (1927) - Rated 12 Nov 2015 |
33 14% | The Iron Giant (1999) - Rated 12 Nov 2015 |
46 32% | Blade Runner (1982) - Rated 12 Nov 2015 |
52 44% | Citizen Kane (1941) - Rated 12 Nov 2015 |
57 57% | Pacific Rim (2013) - Rated 12 Nov 2015 |
58 59% | Evil Dead II (1987) - Rated 12 Nov 2015 |
59 61% | Unbreakable (2000) - Rated 12 Nov 2015 |