Vegardfj

vegardfj
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2013
Location: Evje, Evje og Hornnes, Norway
Bio: i am a nigger

more Recent Ratings

96 90% Crank: High Voltage (2009) - Rated 27 Nov 2013
88 80% The Expendables (2010) - Rated 27 Nov 2013
79 62% The Mechanic (2011) - Rated 27 Nov 2013
90 85% The Expendables 2 (2012) - Rated 27 Nov 2013
20 8% The Godfather (1972) - Rated 27 Nov 2013
89 83% Titanic (1997) - Rated 27 Nov 2013
23 11% Back to the Future (1985) - Rated 27 Nov 2013
32 20% Rocky (1976) - Rated 27 Nov 2013
99 94% The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Rated 27 Nov 2013
28 19% The Social Network (2010) - Rated 27 Nov 2013