Vegangirl
Recent Ratings
Check out Vegangirl's...
90 92% | Barbie Mariposa and her Butterfly Fairy Friends (2008) - Rated 22 Feb 2024 |
80 84% | Barbie Fairytopia: Magic of the Rainbow (2007) - Rated 22 Feb 2024 |
50 47% | Barbie as The Island Princess (2007) - Rated 22 Feb 2024 |
30 34% | Barbie: The Pearl Princess (2014) - Rated 22 Feb 2024 |
10 15% | Barbie: Princess Charm School (2011) - Rated 22 Feb 2024 |
10 15% | Barbie Presents: Thumbelina (2009) - Rated 22 Feb 2024 |
0 5% | Barbie in a Christmas Carol (2008) - Rated 22 Feb 2024 |
0 5% | The Polar Express (2004) - Rated 22 Feb 2024 |
20 26% | Barbie as The Princess and The Pauper (2004) - Rated 22 Feb 2024 |
69 60% | Barbie and the Diamond Castle (2008) - Rated 22 Feb 2024 |