variantdesign

variantdesign
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2024
Location: Treviso, Veneto, Taiwan

more Recent Ratings

83 39% Arrival (2016) - Rated 29 Jul 2024
0% Star Trek: Strange New Worlds (2022) - Rated 28 Jul 2024
75 31% Mechanical Violator Hakaider (1995) - Rated 20 Jul 2024
90 80% Meikyû monogatari (1987) - Rated 11 Jul 2024
87 51% Ash vs. Evil Dead (2015) - Rated 11 Jul 2024
85 43% Delicatessen (1991) - Rated 11 Jul 2024
68 22% Renaissance (2006) - Rated 11 Jul 2024
83 39% Over Time (2005) - Rated 10 Jul 2024
80 36% Survive Style 5+ (2004) - Rated 08 Jul 2024
86 47% Réalité (2015) - Rated 06 Jul 2024