vampirefreak

vampirefreak
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2008
Location: oxford, oxfordshire, UK
Bio: Im 18. im complety crazy and random. i ove books and films

more Recent Ratings

Check out vampirefreak's...

50% The Matrix (1999) - Rated 03 Mar 2008
"love it"
35% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 03 Mar 2008
"Brilant"
50% The Incredibles (2004) - Rated 03 Mar 2008
"Awesome"
10 85% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 03 Mar 2008
"BRILLANT"
20% Rush Hour 2 (2001) - Rated 03 Mar 2008
"soo funny"
65% Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Rated 03 Mar 2008
"Loved it. i love harry potter"
10 85% Minority Report (2002) - Rated 03 Mar 2008
"FANTASTIC FILM so gripping"
5% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 03 Mar 2008
"this one was better than the first 2 ithink"
20% Mr. Deeds (2002) - Rated 03 Mar 2008
"So Funny loved it"
10 85% Aladdin (1992) - Rated 03 Mar 2008
"One of my fave Disney films of all times."