user1452

user1452
Film Freak - 590 Film Ratings
Member Since: 14 May 2012

more Recent Ratings

Check out user1452's...

82 31% A Study in Pink (2010) - Rated 20 Oct 2012
85 54% The Avengers (2012) - Rated 20 Oct 2012
92 96% Men in Black III (2012) - Rated 20 Oct 2012
85 54% Lockout (2012) - Rated 20 Oct 2012
18 1% The Hunger Games (2012) - Rated 20 Oct 2012
45 9% This Means War (2012) - Rated 20 Oct 2012
85 54% John Carter (2012) - Rated 20 Oct 2012
82 31% Journey 2: The Mysterious Island (2012) - Rated 20 Oct 2012
85 54% Intouchables (2011) - Rated 20 Oct 2012
87 81% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 20 Oct 2012