uptowngal56

uptowngal56
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2020
Location: USA

more Recent Ratings

Check out uptowngal56's...

90 58% Moonraker (1979) - Rated 23 Aug 2020
95 79% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Rated 23 Aug 2020
99 96% Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Aug 2020
98 88% Jaws (1975) - Rated 23 Aug 2020
90 58% A Walk to Remember (2002) - Rated 23 Aug 2020
85 38% Dr. Dolittle (1998) - Rated 23 Aug 2020
45 1% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 23 Aug 2020
91 69% Jack Reacher (2012) - Rated 23 Aug 2020
90 58% Moulin Rouge! (2001) - Rated 23 Aug 2020
92 72% Se7en (1995) - Rated 23 Aug 2020