unga bunga

unga_bunga
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2012

more Recent Ratings

Check out unga bunga's...

86 78% Intouchables (2011) - Rated 18 Jun 2012
60 7% The Hunger Games (2012) - Rated 10 Jun 2012
91 98% Weekend (2011) - Rated 10 Jun 2012
"a must seen! A simple, not-exaggerated and natural story. Beatutiful and logical lines, dialogues... A simple movie of our own lives, your lives..."
68 22% Contracorriente (2010) - Rated 10 Jun 2012
"couldn't make me believe the story... actually it was a warm story but there's something about the script! rewritten and remade one may be a masterpiece! besides, music (score and the songs) was perfect!"
84 66% Schindler's List (1993) - Rated 10 Jun 2012
86 78% The Dark Knight (2008) - Rated 09 Jun 2012
74 36% Zodiac (2007) - Rated 09 Jun 2012
66 16% Pulp Fiction (1994) - Rated 09 Jun 2012
77 53% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 09 Jun 2012
86 78% Moulin Rouge! (2001) - Rated 09 Jun 2012