umayk

umayk
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

80 67% Parallel Mothers (2021) - Rated 22 Sep 2022
75 48% A Hero (2021) - Rated 25 Jun 2022
85 84% Chloe in the Afternoon (1972) - Rated 17 Apr 2022
85 84% Petite Maman (2021) - Rated 16 Apr 2022
67 24% Eiffel (2021) - Rated 15 Apr 2022
65 21% L'amant double (2017) - Rated 15 Apr 2022
81 75% Yeralti (2012) - Rated 13 Apr 2022
88 89% Head-On (2004) - Rated 11 Apr 2022
63 19% Bergen (2022) - Rated 20 Mar 2022
78 56% Compartment Number 6 (2021) - Rated 27 Feb 2022