ugur.demir
Recent Ratings
Check out ugur.demir's...
74 42% | The Magic of Belle Isle (2012) - Rated 12 Mar 2023 |
90 87% | Yaşamak Güzel Şey (2017) - Rated 12 Mar 2023 |
69 19% | Görünen Adam (2017) - Rated 12 Mar 2023 |
95 91% | House M.D. (2004) - Rated 12 Mar 2023 |
75 46% | Vavien (2009) - Rated 12 Mar 2023 |
79 58% | Karnaval (2013) - Rated 12 Mar 2023 |
85 76% | Kaç para kaç (1999) - Rated 12 Mar 2023 |
75 46% | Birlesen Gönüller (2014) - Rated 12 Mar 2023 |
85 76% | Secret Superstar (2017) - Rated 12 Mar 2023 |
90 87% | Ayla (2017) - Rated 12 Mar 2023 |