turtleblatt
Recent Ratings
Check out turtleblatt's...
98 93% | Snatch (2000) - Rated 10 Jul 2008 |
80 34% | The Omen (2006) - Rated 10 Jul 2008
"Okay remake. Watch out when the crazy Nanny gets hit by their car and flies 50 feet in the air. You will laugh your ass off"
|
92 71% | Bruce Almighty (2003) - Rated 10 Jul 2008 |
86 48% | Almost Famous (2000) - Rated 10 Jul 2008 |
60 5% | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 10 Jul 2008 |
99 95% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Jul 2008 |
86 48% | Spaceballs (1987) - Rated 10 Jul 2008 |
82 39% | The Iron Giant (1999) - Rated 10 Jul 2008 |
98 93% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Jul 2008 |
90 63% | The Faculty (1998) - Rated 10 Jul 2008 |