turkanolcay

turkanolcay
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2011
Location: istanbul, Turkey

more Recent Ratings

Check out turkanolcay's...

50 5% G.O.R.A. (2004) - Rated 06 Dec 2016
1% Recep Ivedik (2008) - Rated 06 Dec 2016
0% Recep Ivedik 2 (2009) - Rated 06 Dec 2016
85 27% I'll See You in My Dreams (2015) - Rated 06 Dec 2016
98 76% The Dressmaker (2015) - Rated 06 Dec 2016
97 67% Palermo Shooting (2008) - Rated 06 Dec 2016
100 90% A Separation (2011) - Rated 16 Aug 2015
95 53% Geograf globus propil (2013) - Rated 16 Aug 2015
85 27% Hereafter (2010) - Rated 02 Apr 2015
65 11% American Sniper (2014) - Rated 02 Apr 2015