tugbayetkin

tugbayetkin
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out tugbayetkin's...

80 10% Cold War (2018) - Rated 10 Jan 2019
88 32% Ida (2013) - Rated 10 Jan 2019
92 58% Contact (1997) - Rated 09 Jan 2019
89 41% David Lynch - The Art Life (2016) - Rated 09 Jan 2019
95 80% Talk to Her (2002) - Rated 09 Jan 2019
83 20% Volver (2006) - Rated 09 Jan 2019
82 15% Broken Embraces (2009) - Rated 09 Jan 2019
84 24% The Skin I Live In (2011) - Rated 09 Jan 2019
83 20% Julieta (2016) - Rated 09 Jan 2019
94 70% Bad Education (2004) - Rated 09 Jan 2019