TroYes

troyes
Film Freak - 742 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 79% Logan (2017) - Rated 28 Jan 2019
80 66% Bajrangi Bhaijaan (2015) - Rated 28 Jan 2019
74 49% İftarlık Gazoz (2016) - Rated 31 Mar 2017
79 62% American Gangster (2007) - Rated 25 Jan 2017
74 49% Detachment (2011) - Rated 22 Jan 2017
44 10% Çakallarla Dans 4 (2016) - Rated 09 Jan 2017
85 79% Zodiac (2007) - Rated 09 Jan 2017
60 21% Kardeşim Benim (2016) - Rated 09 Jan 2017
88 85% Scarface (1983) - Rated 18 Sep 2016
55 14% The Green Hornet (2011) - Rated 18 Sep 2016