trowbridge

trowbridge
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2007
Location: USA

more Recent Ratings

Check out trowbridge's...

95 84% Casino Royale (2006) - Rated 12 Nov 2007
"Best bond and bond movie of all time"
90 65% The Heartbreak Kid (2007) - Rated 12 Nov 2007
"even better then theres something about mary"
80 34% American Psycho (2000) - Rated 09 Nov 2007
"smart and creepy"
98 96% Blazing Saddles (1974) - Rated 09 Nov 2007
"best comedy of all time"
75 23% Transporter 2 (2005) - Rated 09 Nov 2007
"action action and some more action"
95 84% Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Rated 09 Nov 2007
"The best of the original trilogy"
75 23% Hot Fuzz (2007) - Rated 09 Nov 2007
"its better the more times you see it"
45 3% The Break-Up (2006) - Rated 09 Nov 2007
"what a horrible movie"
90 65% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 09 Nov 2007
"Nick cage is the shit and so is the movie"
60 11% Office Space (1999) - Rated 09 Nov 2007
"Did not make me laugh"