trougnouf

trougnouf
Film Freak - 541 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2012
Location: Roly, Belgium
Age: 35
Bio: Mmmh just finished eating. I was starving. I managed to make good pasta with nothing. I feel better

more Recent Ratings

60 14% Atlas (2024) - Rated 13 Nov 2024
50 4% The Kitchen (2023) - Rated 13 Nov 2024
70 48% The Sea Beast (2022) - Rated 10 Nov 2024
90 96% Into the Wild (2007) - Rated 07 Sep 2024
60 14% Against the Ice (2022) - Rated 26 Aug 2024
70 48% Contact (1997) - Rated 23 Jul 2024
70 48% Snowpiercer (2014) - Rated 17 Jul 2024
70 48% Kinds of Kindness (2024) - Rated 07 Jul 2024
60 14% Kingdom of the Planet of the Apes (2024) - Rated 07 Jun 2024
70 48% Beef (2023) - Rated 24 May 2024