troublen9ne
Recent Ratings
Check out troublen9ne's...
33 9% | La La Land (2016) - Rated 25 Feb 2017
"Sinemada müzikal izlemekten daha kötü bir şey varsa o da emma stonelu müzikal izlemektir."
|
70 40% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Feb 2017 |
90 76% | Blade Runner (1982) - Rated 14 Feb 2017 |
100 93% | Enter the Void (2010) - Rated 14 Feb 2017 |
20 7% | Baskin (2015) - Rated 14 Feb 2017
"Kendi açımdan filmin en sıkıntılı kısmının ışıklandırma olduğunu söyleyebilirim. İçte dışta arabada mağarada her yerde bi kontrast ışık çabası var ve o çaba gerçekçiliğin içine etmiş. Oyunculuklar yerlerde. Diyalogu kim yazdıysa bütün öfkesini kusmuş sanırım küfür etmek için küfür edilmiş gibi. Ayrıca dini motiflerden uzak ilk türk korku filmi beklentimi de finaliyle param parça etti. Yabancı slasherlara güzel gelebilir fakat leş bi film."
|
80 55% | Trumbo (2015) - Rated 14 Feb 2017 |
50 18% | Love (2015) - Rated 14 Feb 2017 |
60 26% | Hail, Caesar! (2016) - Rated 14 Feb 2017 |
90 76% | The Little Prince (2015) - Rated 14 Feb 2017 |
10 4% | Knight of Cups (2015) - Rated 14 Feb 2017
"I can't believe this movie rating was 70. Shame on you Malick. Such a good cast, such a bad script and directing."
|