Tr1baL

tr1bal
Movie Buff - 471 Film Ratings
Member Since: 01 May 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

83 54% The Father (2021) - Rated 03 Apr 2021
81 25% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 28 Jan 2021
82 38% A Serious Man (2009) - Rated 26 Jan 2021
83 54% Adaptation. (2002) - Rated 26 Jan 2021
85 73% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 17 Jan 2021
82 38% Nomadland (2020) - Rated 14 Jan 2021
82 38% Another Round (2020) - Rated 14 Jan 2021
81 25% Soul (2020) - Rated 07 Jan 2021
82 38% Sound of Metal (2020) - Rated 01 Jan 2021
80 12% Tenet (2020) - Rated 12 Dec 2020