tonito
Recent Ratings
Check out tonito's...
95 63% | Man on Wire (2008) - Rated 15 Nov 2012
"The kind of passion I admire in people."
|
92 39% | Mon oncle (1958) - Rated 15 Nov 2012 |
90 17% | Kick-Ass (2010) - Rated 15 Nov 2012 |
90 17% | Videodrome (1983) - Rated 15 Nov 2012 |
97 84% | Ai no mukidashi (2008) - Rated 15 Nov 2012 |
97 84% | Jules and Jim (1962) - Rated 15 Nov 2012 |
95 63% | Carlos (2010) - Rated 15 Nov 2012 |
95 63% | My Best Fiend -- Klaus Kinski (1999) - Rated 15 Nov 2012 |
100 97% | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 15 Nov 2012
"Seeing this film was an unforgettable experience. I always recommend my friends to see it hangover, they don't understand me though."
|
93 45% | Barry Lyndon (1975) - Rated 15 Nov 2012 |