tijuana.funke

tijuanafunke
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2021
Location: UK

more Recent Ratings

90 56% Alien: Romulus (2024) - Rated 20 Oct 2024
90 56% Kinds of Kindness (2024) - Rated 14 Jul 2024
90 56% Late Night with the Devil (2023) - Rated 06 Jul 2024
99 80% The Empty Man (2020) - Rated 22 Jun 2024
10 9% Come and See (1985) - Rated 26 May 2024
90 56% The Blackcoat's Daughter (2016) - Rated 26 May 2024
90 56% Berberian Sound Studio (2012) - Rated 26 May 2024
75 25% Pontypool (2008) - Rated 26 May 2024
85 40% The East (2013) - Rated 12 May 2024
85 40% Sound of My Voice (2011) - Rated 11 May 2024