TheWolf913
Recent Ratings
Check out TheWolf913's...
99 99% | The Usual Suspects (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
65 33% | Shrek (2001) - Rated 12 Apr 2007 |
65 33% | Citizen Kane (1941) - Rated 12 Apr 2007
"pay attention mhritz716"
|
65 33% | Vertigo (1958) - Rated 12 Apr 2007
"Just for MHritz716"
|
65 33% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 12 Apr 2007
"This one is for MHritz716"
|
77 52% | Wild Things (1998) - Rated 12 Apr 2007 |
84 73% | Dark City (1998) - Rated 12 Apr 2007 |
90 89% | Cool Hand Luke (1967) - Rated 12 Apr 2007 |
30 10% | The Jackal (1997) - Rated 12 Apr 2007 |
79 57% | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 12 Apr 2007 |