TexBs
Recent Ratings
Check out TexBs's...
65 19% | Show Me Love (1998) - Rated 28 Nov 2015 |
82 57% | Toy Story 3 (2010) - Rated 28 Nov 2015 |
100 92% | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 28 Nov 2015
"This sums up my high school experience. Only without Phoebe Cates."
|
100 92% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 28 Nov 2015
"Best movie of all time."
|
95 80% | Copenhagen (2014) - Rated 28 Nov 2015
"The age difference makes it kind of creepy, but this movie really made me want to visit Copenhagen."
|
65 19% | Agent Cody Banks (2003) - Rated 28 Nov 2015 |
89 69% | The Wizard of Oz (1939) - Rated 28 Nov 2015
"Still scared of those darn flying monkeys."
|
65 19% | Platoon (1986) - Rated 28 Nov 2015
"One of the worst movies to take someone on a first date to."
|
73 42% | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 28 Nov 2015 |
69 34% | Super 8 (2011) - Rated 28 Nov 2015 |