TDKR

tdkr
Film Freak - 504 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2014
Location: Denmark

more Recent Ratings

89 82% The Killing (1956) - Rated 15 Jun 2015
90 85% Spartacus (1960) - Rated 15 Jun 2015
64 22% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 15 Jun 2015
87 76% A Clockwork Orange (1971) - Rated 15 Jun 2015
83 62% Barry Lyndon (1975) - Rated 15 Jun 2015
96 97% Memento (2001) - Rated 15 Jun 2015
75 42% Insomnia (2002) - Rated 15 Jun 2015
90 85% The Prestige (2006) - Rated 15 Jun 2015
85 69% Interstellar (2014) - Rated 15 Jun 2015
89 82% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 15 Jun 2015