taozen

taozen
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2011
Location: USA

more Recent Ratings

91 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Aug 2011
57 15% Surrogates (2009) - Rated 08 Aug 2011
85 59% War of the Worlds (2005) - Rated 08 Aug 2011
85 59% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 08 Aug 2011
88 71% The Green Mile (1999) - Rated 08 Aug 2011
82 46% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 08 Aug 2011
89 78% The Prestige (2006) - Rated 08 Aug 2011
90 84% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 08 Aug 2011
"One of the best kung fu comedies ever made. Stephen Chow at his best."
60 21% Eragon (2006) - Rated 08 Aug 2011
64 28% Daredevil (2003) - Rated 08 Aug 2011