TaDarien

tadarien
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2008
Location: Ayden, North Carolina, USA
Bio: la lol

more Recent Ratings

69 34% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 05 Nov 2008
75 42% The Fighting Temptations (2003) - Rated 05 Nov 2008
87 69% Dreamgirls (2006) - Rated 05 Nov 2008
98 89% Fade to Black (2004) - Rated 05 Nov 2008
79 53% The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Rated 05 Nov 2008
56 26% Lion King 1½ (2004) - Rated 05 Nov 2008
89 77% The Lion King (1994) - Rated 05 Nov 2008
68 30% Holes (2003) - Rated 05 Nov 2008
91 84% Constantine (2005) - Rated 05 Nov 2008
88 73% Transformers (2007) - Rated 05 Nov 2008