Tabitha
Recent Ratings
Check out Tabitha's...
65 25% | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Rated 20 Aug 2007
"Um... It was kinda painful. Lots of funniness.... But painful"
|
70 30% | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 20 Aug 2007
"Entertaining."
|
90 88% | The Mask of Zorro (1998) - Rated 20 Aug 2007
"Way fun."
|
75 41% | Spider-Man (2002) - Rated 20 Aug 2007
"Good."
|
75 41% | Gangs of New York (2002) - Rated 20 Aug 2007
"Engaging"
|
90 88% | The Forgotten (2004) - Rated 20 Aug 2007
"Really interesting."
|
80 61% | Evolution (2001) - Rated 20 Aug 2007
"Clever... Funny..."
|
50 8% | The Perfect Score (2004) - Rated 20 Aug 2007
"kinda stupid mtv movie"
|
80 61% | What Lies Beneath (2000) - Rated 20 Aug 2007
"Genuinely freaky."
|
75 41% | Bambi (1942) - Rated 20 Aug 2007
"Adorable."
|