SwagonDragon

swagondragon
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2018
Location: New Zealand
Bio: No

more Recent Ratings

35 21% The Tale of Despereaux (2008) - Rated 13 Aug 2018
"Almost nothing like the book."
20 11% Minions (2015) - Rated 13 Aug 2018
30 16% Despicable Me 3 (2017) - Rated 13 Aug 2018
30 16% Despicable Me 2 (2013) - Rated 13 Aug 2018
40 25% Despicable Me (2010) - Rated 13 Aug 2018
30 16% Shrek the Third (2007) - Rated 13 Aug 2018
75 50% Shrek 2 (2004) - Rated 13 Aug 2018
20 11% The Hunchback of Notre Dame II (2002) - Rated 13 Aug 2018
40 25% The Fox and the Hound 2 (2006) - Rated 13 Aug 2018
55 31% Cars 2 (2011) - Rated 13 Aug 2018