Supes

supes
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2013
Location: UK

more Recent Ratings

73 15% The Possession (2012) - Rated 25 Aug 2013
76 53% Leviathan (1989) - Rated 23 Aug 2013
"100% Original, do not steal!"
76 53% When a Stranger Calls Back (1993) - Rated 23 Aug 2013
74 24% Smokin' Aces (2007) - Rated 23 Aug 2013
74 24% Trance (2013) - Rated 23 Aug 2013
50 1% The Friends of Eddie Coyle (1973) - Rated 23 Aug 2013
75 36% Into the Night (1985) - Rated 23 Aug 2013
76 53% Lone Star (1996) - Rated 23 Aug 2013
40 0% Pennies from Heaven (1981) - Rated 23 Aug 2013
78 88% Xtro (1983) - Rated 23 Aug 2013