superfox

superfox
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2008
Location: Bangkok, Thailand
Bio: I\'m amazing... Amazing girls want to marry me if i send only 2000 usd with western union!!!

more Recent Ratings

60 14% S.W.A.T. (2003) - Rated 28 Apr 2008
"seen it and forgotten it... passes unnoticed through the head"
68 32% Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Rated 28 Apr 2008
"can be watched on a boring day"
87 82% X-Men (2000) - Rated 28 Apr 2008
"nice one. true to the source material."
72 50% The Island (2005) - Rated 28 Apr 2008
"Plain action. Scarlet is always a joy for the eye."
40 8% The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986) - Rated 28 Apr 2008
"Nah...."
35 2% Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Rated 28 Apr 2008
"yet another movie pissing on the great marvel universe :("
90 92% Dogville (2003) - Rated 28 Apr 2008
"Different, not for all, no doubt, but i liked it."
68 32% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 28 Apr 2008
"yeah well... funny but also stupid"
75 58% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 28 Apr 2008
"Ok, but didn't really hit it"
65 22% Pitch Black (2000) - Rated 28 Apr 2008
"Can be watched but not remembered."