Sumbitch

sumbitch
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: USA

more Recent Ratings

80 33% I Love You, Man (2009) - Rated 16 Mar 2012
95 86% Spirited Away (2001) - Rated 16 Mar 2012
80 33% Shrek 2 (2004) - Rated 16 Mar 2012
65 11% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 16 Mar 2012
95 86% Akira (1988) - Rated 16 Mar 2012
90 65% Limitless (2011) - Rated 16 Mar 2012
95 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 16 Mar 2012
"What more is there to say? An incredible film."
85 48% Dumb and Dumber (1994) - Rated 16 Mar 2012
"Hilarious low brow humour."
90 65% Blade Runner (1982) - Rated 16 Mar 2012
"Incredible story and for 1982, way ahead of it's time."
95 86% Scarface (1983) - Rated 16 Mar 2012
"One of the great "drug dealer" films. Pacino is at the top of his game here."