şükrü

sukru
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2020
Location: Turkey
Age: 28

more Recent Ratings

Check out şükrü's...

70 25% Jobs (2013) - Rated 26 Dec 2021
75 42% Kelebekler (2018) - Rated 26 Dec 2021
60 8% Karakomik Filmler: 2 Arada (2019) - Rated 26 Dec 2021
60 8% Disenchantment (2018) - Rated 26 Dec 2021
80 59% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 26 Dec 2021
80 59% The Good Place (2016) - Rated 26 Dec 2021
80 59% Fleabag (2016) - Rated 26 Dec 2021
90 86% A Series of Unfortunate Events (2017) - Rated 26 Dec 2021
90 86% Naruto: Shippûden (2007) - Rated 26 Dec 2021
50 3% Smurfs: The Lost Village (2017) - Rated 26 Dec 2021